Yüreğim Seni Çok Sevdi Konusu Nedir?

Lise yıllarının altın kitaplarından olan Yüreğim Seni Çok Sevdi , bir dönemin en çok sevilenleri arasında yer alıyordu. Hatta bir dönemin değil, günümüzün de hala aranan ve okunan romantik romanları arasında bulunuyor. Yıllanmış bir şarap misali, her geçen gün değeri artan bu gençlik kitabı, yazarının elinde bulduğu hayatı, okuyanlarına da yaşam enerjisi olarak aktarmayı başarıyor. Aslı ve Murat’ın İstanbul-Bursa-Amerika üçlüsünde cereyan eden aşk öyküsü, herkesi büyülemeye yetiyor. Okuyanların kendi yaşamından veya hikâyesinden kesitler bulacağı roman, betimlemeleriyle de okuyucuya kendisini sevdirmeyi başarıyor. Kitabın doğal, içten ve samimi havası sizi içine almasına yetiyor. Yüreğim Seni Çok Sevdi kitabı yazarın standart tarzının bir yansıması olsa da akıcı anlatımıyla size aşkın güzelliğini hatırlatmak için orada duruyor.

Yıllar geçse de sönmeyen bir aşk hikâyesini Yüreğim Seni Çok Sevdi kitabında bekliyor. Aslı kariyeri için birçok adım atmaya hazırken aynı şeyi bir adam onun için yapmayı göze alıyor. Bu imkansız aşk romanı sizi içinde hapsediyor. Yalnız yine de Canan Tan’ın eserlerinden beni en çok etkileyeni Eroinle Dans olmuştur. Kurgusunun daha sağlam atıldığına inandığım bir kitap idi.

Kitabın arka kapağı notu: “Biliyorum, imkânsız aşk bu!” demişti Murat. “Ama hükmedemiyorum kendime. Çünkü Yüreğim Seni Çok Sevdi!” Ardından da dizelere dökmüştü sevdasını: yüreğim seni çok sevdi o yürek talan o yürek yangın yeri o yürek seni istiyor bir tek seni…

Yüreğim Seni Çok Sevdi Hakkında Bazı Yorumlar

Kitapyurdu yorumları:

@zcandan
İlk kez bir Canan Tan kitabı okudum ve gerçekten de çok beğendim. Gençlik romanı tarzında da olsa herkesin kendinden bir şeyler bulacağı etkileyici bir akışı var kitabın. Konu bütünlüğü, düzgün bir Türkçe ve sürükleyici bir anlatım. Bundan sonra da Canan Tan okumaya devam edeceğim. Tavsiye ederim.

@öm3r
çok ağlamıştım aslıyla murata hele kitabın sonu öldürdü beni..

@mayetli
Canan Tan yine harikalar yaratmış gerçekten müthiş bir kitap aslı ve murat la birlikte onların yaşadıklarını okurken insanın hüzünlenmemesi içten bile değil

358 kişi tarafından oylanmış ve 5 üzerinden 4 almış.

DR yorumları:

@Sevgi
En sevdiğim kitap..Okumayan çok şey kaybeder..

@mutlaka okunmalı
en sevdiğim kitaplardan biri oldu. sürükleyici kesinlikle tavsiye ederim

33 kişi tarafından oylanmış ve 5 üzerinden 4 almış.

Idefix Yorumları:

@Bayıldımm
Canan tan güzelliği yine yüreğe dokunan bir hikaye duygusal tavsiye

16 kişi tarafından oylanmış ve 5 üzerinden 3 puan almış.

Yüreğim Seni Çok Sevdi Kime Ait?

Yüreğim Seni Çok Sevdi kitabı, Canan Tan’a aittir. Yayın tarihi 2013’tür.

Yüreğim Seni Çok Sevdi Gerçek Mi?

Gerçek bir hikayesi olduğuna dair henüz ortada bir şey olmasa da herkesin hayatının bir köşesine dokunması sebebiyle, oldukça gerçekçi bir anlatımının olduğunu söyleyebiliriz.
Yüreğim Seni Çok Sevdi Kitabı Fiyatı Nedir?
17 TL ile 50 TL arasında değişen fiyatlara kitabı onlineda bulabiliyorsunuz.
Kitapyurdu fiyatı:  24,07 TL
İdefix fiyatı: 49 TL’den 31,85’e inmiş.
DR fiyatı: 49 TL’den 38,22’e inmiş.
Hepsiburada fiyatı: 29’TL’den başlıyor.
Kitapsepeti Fiyatı: 24,07 TL’den 16,37’ye inmiş.

(Kitap için kargo fiyatı belirtilmemiş olup Nisan 2021 internet online fiyatlarıdır.)

Yazar Hakkında

Canan Şahin

Founder

Bir dijital pazarlama ajansında SEO Team Lead olarak çalışıyorum. Boş zamanlarımda blog yazısı yazmayı ve bunları meraklı okuyucularla paylaşmayı seviyorum.

Tüm yazıları göster