Youtube Video Nasıl İndirilir?

Youtube video nasıl indirilir ? Youtube, günümüzün en çok kullanılan video paylaşım sitelerinden bir tanesi haline geldi. Aynı zamanda bir sosyal medya uygulaması olan Google, fenomenlerin doğuşu ile birlikte akıllı telefon kullanan herkes için uğrak yeri haline geldi. Müzik dinlemek, dizi izlemek, komik videolar, programlar, filmler ve daha birçok şey için Youtube ‘u kullanıyoruz. Youtube ‘da yer alan video içeriklerine erişebilmek içinse internet bağlantınızın olması gerekiyor. Youtube ‘da Netflix gibi indirilebilir içeriklere sahip olsaydı, daha iyi olmaz mıydı?

Bilgisayara Youtube Videosu Nasıl İndirilir?

1.Internet Download Manager

Internet Download manager

Sadece Youtube değil, internette karşılaştığınız hemen hemen her videoyu internet hızınıza en yakın indirme hızında indirebileceğiniz bu program, oldukça iş görüyor. Programın kendisi ücret talep etse de deneme sürümünü kullanmak isteyenler veya crack yoluyla kullananlar da yok değil.

2.Programsız İndirmek İsteyenler İçin: VdYoutube.com

VDYoutube

İndirmek istediğiniz Youtube videosunun www. ‘dan sonraki kısma vd ekleyerek videonuzu programsız bir şekilde indirebileceğiniz alternatifler sunuluyor. Kaliteyi seçerek kolayca indirme gerçekleştirebilirsiniz.

Orijinal Youtube Linki: https://www.youtube.com/watch?list=RDevQWMrKlDQE&v=evQWMrKlDQE&feature=youtu.be
Örnek VD Linki: https://www.vdyoutube.com/watch?list=RDevQWMrKlDQE&v=evQWMrKlDQE&feature=youtu.be

3.Programsız İndirmek İsteyenler İçin: Savefrom.net

SaveFromnet

Sadece Youtube linkini yazarak indirme gerçekleştirebiliyorsunuz. Oldukça kolay değil mi?

Youtube Video Telefona Nasıl İndirilir?

Telefonunuza video indirmek için birçok yöntemin bulunduğunu söyleyebiliriz. Özellikle android işletim sistemine sahip telefonlar için bu oldukça kolay.  IOS için de uygulama var, üzülmeyin!

1.SnapTube

Snaptube

Android işletim sistemine sahip telefonlarda ise SnapTube isimli uygulama buna yardımcı oluyor. İndirmek istediğiniz videoyu uygulama üzerinde aratıyorsunuz. Daha sonra indirme ikonuna tıklayarak, görüntü kalitesi ve dosya türünü seçtikten sonra dosyanız indirilebilir.

2.IOS İçin Safari Kestirmeleri: Shortcutsgallery

Shortcutsgallery

IOS içinse Safari internet tarayıcınız üzerinden Shortcutsgallery.com ‘u indirmeniz gerekmektedir. iOS 12 veya üzeri üst sürüm telefonlarınızda bunu kullanabiliyorsunuz. Güvenilir olmayan kestirmeyi ekle seçeneğine tıklayarak devam edebilirsiniz. Kurulumun ardından SnapTube ‘da olduğu gibi videonuzu arayıp, Paylaş butonuna tıklamalı ve paylaş seçeneklerinden Youtube Download’ı seçmelisiniz. Videonuzu böylece kaydedebilirsiniz.

Youtube Premium Nedir?

Youtube Premium

Eskiden bu pek mümkün değildi, ancak artık mümkün. Youtube ‘un kendisi bu imkanı sağlıyor. Peki, nasıl mı? Youtube Premium özelliği ile Youtube, birçok içerik sağlayıcı site gibi abonelik yöntemine gitti. Youtube ‘u kullanmak için herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz fakat eğer reklamsız bir seyir keyfi istiyorsanız, Premium sizin için ideal bir abonelik sistemi oluyor. Videoları indirebiliyor, arka planda çalıştırabiliyor ve çevrimdışı olarak videolara erişim sağlayabiliyorsunuz. Bu ücretli yöntemlerden bir tanesi. Yine de daha çok ücretsiz yöntemleri tercih edeceğiniz kanaatindeyim.

Detaylı inceleme: https://www.youtube.com/premium

Youtube Go Nedir Ne İşe Yarar?
youtube go

Youtube Go, Youtube ‘un ücretsiz mobil uygulamalarından bir tanesi. Youtube Go ile videoları indirebiliyorsunuz. İnternetsiz video izlemek ve indirmek isteyenler için bekliyor!

Youtube Go Nasıl İndirilir?
Android telefonunuza kurabileceğiniz bu uygulama Play Store’da bulunuyor. Uygulama linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.youtube.mango&hl=tr&gl=US

Youtube Go nasıl kullanılır? Youtube Go ile Kolayca Video İndirin adlı yazımız ile videoları indirmek için adım adım oluşturulmuş rehberi inceleyebilirsiniz.

Youtube Go Ücretsiz Mi?
Evet, ücretsizdir. Google aksini belirtmedikçe Youtube Go ücretsiz kalmaya devam edecektir.