Camdaki Kız Kitabı Neyi Anlatıyor?

Camdaki Kız dizisinin fragmanın yayınlanmasıyla birlikte, herkesin merak ettiği konulardan bir tanesi de Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız kitabı oldu. Keza, Camdaki Kız , ünlü psikiyatrımızın 2019 yılında okuruyla buluşturduğu kitaplardandı. Üstelik tek kitabı da bu değil; Hayata Dön, Kral Kaybederse, Günahın Üç Rengi ve Madalyonun İçi adlı üç yetişkin kitabı da onun çok sevilen eserlerindendir. Ayrıca bir de Kral Teo Kitabı adlı çocuk kitabı bulunuyor. Peki, Camdaki Kız Kitabı neyi anlatıyor?
Camdaki Kız , her zaman olduğu gibi gerçek bir yaşam hikâyesinin Gülseren Budayıcıoğlu tarafından kaleme alınmış halidir. Kaderi baştan kötü yazılmış bir kızın hikâyesi anlatılıyor. Hatta Kırmızı Oda dizisinde de bu hikâyeye yer veriliyor. Hikâyemizin kızı, lüks bir yaşam sürüyor ama ne yazık ki yaşamı biraz sancılı oluyor. Adeta camdan bir fanusun içindeymişçesine yaşam sürüyor. Çocuklukta yaşanan acıların geleceği de şekillendirdiğini “kader motifi” söylemiyle Gülseren Budayıcıoğlu’nun ağzından sık sık duyuyoruz. Camdaki Kız kitabı konusuna dönersek cam fanusun içindeki kızımız bu lüks yaşamın içerisinde kötü bir hayat sürerken varoş bir çocuğa âşık oluyor.

Gülseren Budayıcıoğlu Camdaki Kız Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Camdaki Kız dizisi oyuncuları arasında Kırmızı Oda da gördüğümüz Burcu Biricik ‘i görüyoruz. Camdaki Kız , iç mimar Nalan ile elektrikçi Hayri’nin hikayesini anlatıyor. Hayri karakterinde Feyyaz Şerifoğlu’nu göreceğiz. Camdaki Kız dizisinin diğer oyuncuları ise: Hande Ataizi, Devrim Yakut, Tamer Levent, Nur Sürer, Enis Arıkan ve Nihal Menzil gibi sevilen ve başarılı oyunculardan oluşuyor.

Camdaki Kız Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Ne zaman başlıyor? Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak dizinin yayın tarihi henüz belli değil. Tanıtım fragmanı yayınlandı ve kitapla oldukça bağdaşan bir fragman görüyoruz. 10 Mart 2021 tarihinde yayınlanan fragman 1 günde 600 bin kişi tarafından izlendi. Dizinin yönetmenliğini Nadim Güç yapıyor. Dizinin fragmanına https://youtu.be/9vHnGnSYqfA bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Canan Şahin

Founder

Bir dijital pazarlama ajansında SEO Team Lead olarak çalışıyorum. Boş zamanlarımda blog yazısı yazmayı ve bunları meraklı okuyucularla paylaşmayı seviyorum.

Tüm yazıları göster